Menu


Directie




Geert Leenknecht


Geert Leenknecht



ALGEMEEN DIRECTEUR
gleenknecht@dbhaacht.be
Jos Mees


Jos Mees



ALGEMEEN PEDAGOGISCH
COORDINATOR

jmees@dbhaacht.be
Wim Swinnen


Wim Swinnen



ADMINISTRATIEF DIRECTEUR
wswinnen@dbhaacht.be
Patrick De Potter


Patrick De Potter



LOGISTIEK DIRECTEUR
pdepotter@dbhaacht.be
Algemeen directeur
Algemeen pedagogisch coordinator
Administratief directeur
Logistiek directeur

David Vanreusel


David Vanreusel



DIRECTEUR MIDDENSCHOOL
dvanreusel@dbhaacht.be
Dominique Antonis


Dominique Antonis



DIRECTEUR 2e EN 3e GRAAD ASO
dantonis@dbhaacht.be
Valere Timmermans


Valere Timmermans



DIRECTEUR 2e EN 3e GRAAD TSO/BSO
vtimmermans@dbhaacht.be
Erwin Gysemans


Erwin Gysemans



TECHNISCH ADVISEUR
COORDINATOR

egysemans@dbhaacht.be
directeur middenschool
directeur 2e en 3e graad aso
directeur 2e en 3e graad tso/bso
technisch adviseur coordinator